שיתוף

כל אחד מאיתנו נדרש באיזה שהוא שלב בחייו לקחת חלק במסיבת הפתעה או אפילו להיות הגורם שאחראי

אחד הדברים הקשים ביותר כאשר מדובר על ארגון של מסיבת ההפתעה הוא בכל הקשור להפיכתה למיוחדת ביחס למסיבות הפתעה אחרות שכבר היו. אחד הדברים  המרכזיים שהופכים מסיבת הפתעה למסיבה מוצלחת הוא המקום של האירוע. ככל שבוחרים מקום שהוא יותר מיוחד, כך הסיכויים של המסיבה להיות מוצלחת עולים. ולכן, אם אתם מחפשים מקום מיוחד למסיבת הפתעה, סעו לאכזיב.

למה אכזיב מתאים למסיבת הפתעה?

ראשית, מדובר על רצועת חוף. אין דבר יותר כיפי ומשמח מאשר לחגוג ולא משנה מה בחוף הים, איפה שאפשר להביט על הגלים ולהנות מהנוף ומהבריזה הנעימה. חוץ מזה, בגלל שמדובר בחוף הים, הרבה יותר קל להסב את המקום למסיבה – מי שרוצה רוקד, מי שמעדיף לשחות יכול להיכנס למים והכל באווירה רגועה וכיפית. יתרה מכך, אכזיב הוא חוף שלא עמוס באופן שוטף כמו החופים במרכז הארץ ואז אפשר ליצור מצב בו יש מסיבה פרטית בים וללא הפרעות של זרים.

על מה צריך להקפיד כאשר עורכים מסיבה בחוף אכזיב?

ראשית חשוב מאוד לשים לב שלא משאירים את הסביבה מזוהמת. אין דבר מתסכל יותר מאנשים שעורכים מסיבה ולא דואגים לנקות אחריהם ולהשאיר את המקום נקי. כמו כן, חשוב לוודא שאין איזה שהם אישורים שנדרשים על מנת לערוך את המסיבה. מאחר ומדובר במקום ציבורי, הרבה פעמים יש דרישה חוקית לקבל אישורים שונים על מנת לערוך אירוע רב משתתפים. דבר נוסף שמאוד חשוב להקפיד עליו הוא שיהיה ערכת עזרה ראשונה במקום. בסוג האירועים האלה אף פעם לא ברור אם עלול לקרות משהו וחשוב להיות ערוכים ומוכנים לכל דבר ולכן ברמה הבטיחותית צריך שיהיה, לכל הפחות, ערכת עזרה ראשונה.

ודבר אחרון: איך תצליחו להביא את חוגג יום ההולדת לאכזיב מבלי שיתנגד?

על מנת להצליח לקיים אירוע כזה ושמי שחוגג יום הולדת באמת יסכים להגיע לשם ובלי שיחשוד כדאי לספר שלוקחים אותו לפיקניק במקום יפה וכשמתקרבים לאזור לכסות את העיניים שלו.

על הארגון שלה

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here