שיתוף

לאחר מחשבות ארוכות על מתנה לבעלי היקר ליום ההולדת שלו, ונסיונות מרובות למצוא רעיון מוצלח למתנה שהוא יאהב, מצאתי את המתנה המושלמת , מכונת קפה למשרד.

 

איך לא חשבתי על זה קודם לכן, והרי בעלי היקר שמכור כמעט כמוני לקפה שלו ושותה בבית בכל בוקר כוס קפה אספרסו בדיוק כפי שהוא אוהב, מגיע בשעות מאוחרות הביתה ושוב שותה את הקפה שלו. אך במשך כל היום כשהוא עובד במשרד הוא נאלץ להסתפק בקפה שאינו מספיק איכותי, או לרדת לבית הקפה הקרוב ולהזמין את מנת האספרסו שלו.

 

גם כשמגיעים אליו למשרד אנשים לפגישות עבודה, הוא לוקח אותם לבית הקפה הקרוב כדי להעניק לו ולהם מנת אספרסו באיכות טובה.

ההברקה לקנות לו מתנת יומולדת מכונת קפה למשרד תשרת אותו בצורה הטובה ביוצתר. הוא יוכל להתענג במשך היום על קפה במשרד מבלי לעזוב את המשרד וללכת להזמין לו קפה בבתי קפה. בנוסף הוא יוכל להזמין אנשים למשרד לפגישות ולפנק גם אותם בקפה איכותי שהוא יכין במכונת קפה למשרד שאקנה לו.

 

וכך במחשבות על מכונת קפה למשרד, חיפשתי דילים ומבצעים ברשת על מכונת קפה למשרד וגם מצאתי. בקליק אחד ובלי הרבה לבטים רכשתי את מתנת היומולדת המושלמת לבעלי היקר, מכונת קפה למשרד.

 

וכעת נותר לי רק להמתין לשליח שיביא את הרכישה המצויינת הזו למשרד שלו. בנוסף, קניתי לו גם קפסולות של קפה איכותי שיתאימו ויספיקו בתור התחלה למכונת קפה למשרד ושהוא הוא יוכל כבר בקבלו את המכונה להשתמש בה ולהכין לעצמו קפה איכותי.

 

למזלי הרב ואולי גם למזלו הרב, מצאתי גם מקציף חשמלי במחיר משתלם וראוי ורכשתי את כל החבילה. לאחר קניה מותצלחת שכזו הרגשתי מרוצה שמצאתי רעיון אדיר למתנת יומולדת.

כזו שהוא גם ישמח ממנה וגם ישתמש בה מספר פעמים ביום.

 

אני מחכה ומפה לרגע שמכונת קפה למשרד תתיצב בפתח המשרד שלו ואני בטוחה כי ההפתעה תהיה כה רבה והשמחה גדולה.

כעת משיש לו מכונת קפה למשרד, אולי אוכל להשקיע מדי פעם בביקורים במשרד שלו ולזכות לפינוק של קפה איכותי וטעים.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here